یومی هو تراپی


یومی هو تراپی یک روش درمان کاملا طبیعی با کمترین میزان عارضه ی احتمالی است به همین دلیل توانسته در سراسر جهان برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو جلسه ی درمان می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

معرفی یومی هو تراپی

یومی هو تراپی چیست ؟ آیا استفاده از این روش می تواند عوارض خطرناکی داشته باشد؟ برای درمان چه بیماری هایی می توانیم این روش درمانی را در اولویت قرار دهید؟ در این بخش از مقاله در نظر داریم به طور کلی اطلاعات ارزشمندی در مورد یومی هو تراپی در اختیار شما عزیزان قرار داده و به نکات مهمی برای به کارگیری آن اشاره کنیم.

نظریه ای که در پشت پرده ی این روش درمان نهفته است به این صورت تعریف میشود که بدن انسان از یک سیستم بسیار پیچیده ای تشکیل شه است و برای درمان نه تنها به عضو بیمار بلکه به همیه ی سیستم های مربوط به آن باید توجه شود. این روش درمانی جزو روش های طبیعی در نظر گرفته می شود به همین دلیل سازگاری و تاثیر بسیاری دارد و با اطمینان بیشتر می توان از آن بهره مند شد.

پزشکان چینی در ابداع و گسترش این روش درمانی نقش بسیار مهمی داشته اند ، یکی از مهمترین مزیت به کارگیری این روش آن است که تحقیقات علمی انجام شده در مورد آن کارساز بودن این روش را اثبات کرده است. یو می هو تراپی در اثر ادغام شدن دو واژه ی چینی به وجود آمده به معنای ایجاد تعادل در لگن خاصره می باشد. این درمان از سال ۱۹۸۹ به بعد در سراسر جهان شناخته و مورد استفاده قرار گرفت. تاکنون نیز راه چاره های مختلفی به منظور بهبود بخشیدن روش درمان به آن اضافه شده است. به منظور بهره مندی از خدمات درمانی یو می هو تراپی می توانید با کلینیک مشتری در ارتباط باشید. ما با بهره مندی از کادر درمانی حرفه ای و کارشناس در این زمینه توانسته ایم در همه ی این سال ها رضایت قابل ملاحظه ای را به دست آوریم.

فواید یومی هو تراپی

به کار گیری یومی هو تراپی دارای مزیت های فوق العاده ای است ، از آنجا کمه این روش درمانی کاملا طبیعی می باشد ، کمترین خطر و عوارض جانبی را داشته و بسیار سودمند می باشد. از کاربردهای مهم یومی هو تراپی:


انحراف لگن موجود عامل بروز بیماری ها

درمان و البته تسکین دردهای مفصلیدرمان شانه درد

رفع گرفتگی عضلات

اصلاح لگن

جا اندازی کتف

مزیت یومی هو تراپی


اگر به دنبال روش درمانی طبیعی و البته کم هزینه هستید که هیچ گونه عوارض خطرناکی ندارد می توانید با اطمینان خاطر این روش درمانی را در اولویت قرار دهید. تخصص پزشک مربوط برای اجرای یومی هو تراپی بسیار مهم است زیرا اگر فرد تجربه ی کافی را نداشته باشد، موفقیت روش به طور جدی کاهش مییابد. به همین دلیل تاکید می شود به منظور بهره مندی از بهترین خدمات حتما به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کنید. بیش از 95 درصد از افراد در جهان به دلیل سبک زندگی نادرست و ایستادن . نشستن غلط دچار انحراف لگن هستند، اگر مشکل و یا جابه جایی لگن در اسرع وقت برطرف نشود در سال های آتی می تواند مشکل جدی تری به وجود آورد. از سوی دیگر هر گونه اختلال در این بخش می تواند تناسب اندام فرد را از بین ببرد. بکارگیری همزمان یومی هو تراپی با ماساژ درمانی به مادرانی که امکان شیردهی به فرزندشان را ندارند بسیار کمک خواهد کرد.


عوارض یومی هو تراپی


با همه ی مزیت و کارایی که یومی هو تراپی درد به کارگیری این روش عاری از عیب نیست ولی یک پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه می تواند به طور جدی راهکارهایی را مد نظر قرار دهد تا عوارض آن را برطرف سازد.

استفاده از این روش درمانی محدودیت خاصی دارد به عنوان مثال بیماران سرطانی، بیماران هموفیلی افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند نباید از این روش برای درمان بیماری استفاده کنند. هنگام مراجعه به پزشک معمولا اطلاعات کاملی از شما درخواست می شود تا پزشک معالج بتواند ارزیابی خوبی از شرایط بیمار به دست آورید ، حتما در ارائه ی اطلاعات مربوط صادق باشید زیرا هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد.

ماساژ و تکنیک هایی که در روش یومی هو تراپی مد نظر است موجب جابه جایی عروق خونی می شود و برای افرادی با بیماری های خاص این امر می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر پزشک مربوط تسلط کامل به تکنیک های دنبال شده در این روش نداشته باد نیز می تواند در طول درمان به جای برطرف سازی مشکل سبب به وجود آمدن مشکلات جدید گردد.

باید و نبایدهای یومی هو تراپی

یومی هو تراپی می تواند بسیار کارساز باشد به شرط آنکه از متخصصین با تجربه در این زمینه بهره مند شوید. اگر سابقه ی درمانی داشته اید و یا قبلا از روش های سنتی به منظور درمان برخی از بیماری ها استفاده کرده اید حتما پزشک خود را مطلع سازید. خانم هایی که گرفتار مشکل انحراف لگن هستند معمولا زایمان سختی را تجربه خواهند کرد به همین دلیل حتی اگر از انحراف لگن ایجاد شده هیچ گونه دردی در احساس نمی کنید اقدامات درمان را در اولویت قرار دهید. به همراه دغام شدن یومی هو تراپی با ماساژ درمانی می توان گام موثری در تقویت بینایی فرد داشته باشیم. به منظور استفاده از این روش درمانی میتوانید همین اکنون اقدامات رزرو جلسه ی درمانی را نهایی کنید. معمولا قبل از به کارگیری هرگونه اقدامی در یک جلسه ی مشاوره اطلاعات کاملی پس از ارزیابی بیماری در اختیار شما قرار داده می شود. هزینه ی درخواست شده برای این منظور نیز به فاکتورهای مختلفی از جمله تعداد جلسات درمانی وابسته است. در همان اولین جلسه می توانید اطلاعات کاملی از هزینه ی درخواستی به دست آورید. بیماری و یا هر گونه اختلالی که ایجاد شده است اگر در زمان مشخص شناسایی شود می تواند به آسانی درمان گردد. معمولا افرادی که از به کارگیری این روش نتیجه ی دلخواهی را به دست نیاورده اند آنهایی هستد که توصیه های لازم را مد نظر قرار نداده اند.

نیاز به کمک اورژانسی دارید؟ با تماس بگیرید!

+۹۸ (۹۰۱) ۱۳۶۰ ۱۱۶


در صورت وجود مورد اورژانسی، کلینیک طب سوزنی دکتر مشتاق آمادگی دارد خدمات درمانی خود را در اسرع وقت و خارج از نوبت ارایه نماید.


آدرس ما